NAUJIENOS

Atgal

INFORMACINIS PRANEŠIMAS PACIENTAMS DĖL SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TEIKIMO ESANT LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBTAI VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIAJAI SITUACIJAI

2020 08 14

INFORMACINIS PRANEŠIMAS PACIENTAMS

DĖL SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TEIKIMO ESANT LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBTAI VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIAJAI SITUACIJAI

 

     Elektrėnų pirminės sveikatos priežiūros centre planinės paslaugos atnaujinamos palaipsniui, atsižvelgus į prioritetus ir užtikrinant pacientų bei darbuotojų saugumą.

 

VŠĮ ELEKTRĖNŲ PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRE

 

           Atkreipiame dėmesį, kad nuotolinės paslaugos kol kas lieka prioritetinės ir tik tuomet, jei pacientas kreipiasi dėl ūmaus sveikatos būklės pablogėjimo, kurio priežastis nežinoma (anksčiau nenustatyta), arba dėl reikšmingo anksčiau nustatytos ligos pablogėjimo, pacientui paslauga yra teikiama tiesioginio kontakto būdu, išskyrus atvejus, kai įtariama užkrečiamoji liga. Dėl tiesioginio kontakto konsultacijų ar tyrimų paskyrimo sveikatos priežiūros įstaigoje sprendžia pacientą gydantis gydytojas. Išankstinė pacientų registracija vykdoma tik nuotolinėms sveikatos priežiūros paslaugoms. Pacientą tiesioginei paslaugai registruoja gydytojas arba slaugytoja. Tačiau esant poreikiui, daugiau žmonių bus kviečiami gydytojų apžiūrai ar tyrimams į sveikatos priežiūros įstaigą. Profilaktiniai skiepijimai tiek vaikams, tiek suaugusiems vykdomi pagal planą, iš anksto susitarus dėl skiepijimo laiko.

            Siekiant užtikrinti infekcijų kontrolės reikalavimus, prioritetu laikant saugumą, užtikrinant pacientų ir darbuotojų apsaugą, paslaugos yra teikiamos griežtai laikantis įstaigoje numatytos tvarkos.  Į įstaigą bus įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę pacientai sveikatos priežiūros įstaigos numatyta tvarka.

               Pacientai ir juos lydintys asmenys būdami įstaigoje privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes, respiratorius).

            

            Prašome visų kantrybės, supratingumo ir sekti sveikatos priežiūros įstaigų viešai skelbiamą informaciją.


Iškilus klausimams pirmiausia prašome susisiekti  kontaktiniais telefonais ar elektroniniu paštu:

VšĮ Elektrėnų pirminės sveikatos priežiūros centras:

Telefonas (8 528) 58220

El. paštas info@elektrenupspc.lt