NAUJIENOS

Atgal

INFORMACINIS PRANEŠIMAS PACIENTAMS DĖL SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ DARBO KARANTINO METU

2020 05 11

INFORMACINIS PRANEŠIMAS PACIENTAMS

DĖL SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ DARBO KARANTINO METU

 

      Lietuvos Vyriausybei nusprendus dar labiau švelninti karantino sąlygas, sveikatos priežiūros įstaigoms atsirado galimybė vėl teikti planines sveikatos priežiūros paslaugas. Elektrėnų pirminės sveikatos priežiūros centre planinės paslaugos bus atnaujintos palaipsniui, atsižvelgus į prioritetus ir užtikrinant pacientų bei darbuotojų saugumą.

 

VŠĮ ELEKTRĖNŲ PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRE

 
           Atkreipiame dėmesį, kad nuotolinės paslaugos kol kas lieka prioritetinės ir tik tuomet, jei problemų negalima išspręsti per atstumą, pacientai galės konsultuotis gyvai. Dėl paciento nukreipimo gydytojo apžiūrai ar tyrimams sveikatos priežiūros įstaigoje sprendžia pacientą gydantis gydytojas. Išankstinė pacientų registracija vykdoma tik nuotolinėms sveikatos priežiūros paslaugoms. Pacientą tiesioginei paslaugai registruoja gydytojas arba slaugytoja. Tačiau esant poreikiui, daugiau žmonių bus kviečiami gydytojų apžiūrai ar tyrimams į sveikatos priežiūros įstaigą. Profilaktiniai skiepijimai tiek vaikams, tiek suaugusiems vykdomi pagal planą, iš anksto susitarus dėl skiepijimo laiko.
            Siekiant užtikrinti infekcijų kontrolės reikalavimus, prioritetu laikant saugumą, užtikrinant pacientų ir darbuotojų apsaugą, paslaugos bus atnaujinamos griežtai laikantis įstaigoje numatytos tvarkos.  Į įstaigą bus įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę pacientai sveikatos priežiūros įstaigos numatyta tvarka.
            
            Prašome visų kantrybės, supratingumo ir sekti sveikatos priežiūros įstaigų viešai skelbiamą informaciją.

Iškilus klausimams pirmiausia prašome susisiekti  kontaktiniais telefonais ar elektroniniu paštu:

VšĮ Elektrėnų pirminės sveikatos priežiūros centras:

Telefonas (8 528) 58220

El. paštas info@elektrenupspc.lt